HELLO@STENUNGSBADEN.SE | N58° 0,3 N - 11° 48,5 E.

KONTAKTA OSS

 

STENUNGSBADEN

Södra Stenungsön 444 48 Stenungsbaden

Tel. 0303-72 68 00
info@stenungsbaden.se

 

Se vägbeskrivning

Gör en förfrågan

Fyll i informationen nedan och vi kommer snart att kontakta dig.
Vd/General manager

Erica Hultmark
Tel: 0303-72 68 01, Mob: 0702-70 70 31
Mail: erica.hultmark@stenungsbaden.se

Hotel manager

Angelika Björkner
Tel: 0303-72 68 09, Mob: 0706-98 69 50
Mail: angelika.bjorkner@stenungsbaden.se

F&B Manager

Mattias Nordevik
Tel: 0303-72 68 18, Mob: 0709-83 91 09
Mail: mattias.nordevik@stenungsbaden.se

Business Controller

Linda Joelsson
Tel: 0303-72 68 02, Mob: 0705-80 90 50
Mail: linda.joelsson@stenungsbaden.se

Commercial Director

Rickard Amidani
Tel: 0761-36 33 25
Mail: rickard.amidani@stenungsbaden.se

Sales Director

Martin Celander
Tel: 0705-74 00 23
Mail: martin.celander@stenungsbaden.se

 

Sales manager

Linda Kristiansson
Tel: 0722-47 75 59
Mail:linda.kristiansson@stenungsbaden.se

Booking manager

Charlott Karlsson, föräldraledig
Tel: 0303-72 68 25
Mail: charlott.karlsson@stenungsbaden.se

Marketing manager

Karin Åkerman
Tel: 0303-72 68 07, Mob: 0709-83 91 06
Mail: karin.akerman@stenungsbaden.se

Revenue manager

Emanuel Fedele
Tel: 0763-90 73 06
Mail: emanuele.fedele@stenungsbaden.se

Spa manager

Marlén Winggren
Mob: 0709-83 91 04
Mail: marlen.winggren@stenungsbaden.se

Front office mgr

Susanne Lindström
Tel: 0303-72 68 16, Mob: 0761-18 84 00
Mail: susanne.lindstrom@stenungsbaden.se

Conf manager & grm

Therese Olsson
Tel: 0303-72 68 00, Mob: 0725-47 01 65
Mail. therese.olsson@stenungsbaden.se

Head chef

John Falbo
Tel: 0303-72 68 00, Mob: 0762-24 66 38
Mail. john.falbo@stenungsbaden.se

Sous Chef

Tim Erlandsson
Tel: 0303-72 68 00, Mob: 0722-53 72 61
Mail. tim.erlandsson@stenungsbaden.se

Restaurant manager

Martin Alberius
Tel: 0303-72 68 00, Mob: 0709-83 91 05
Mail: martin.alberius@stenungsbaden.se

Restaurant coord.

Emma Forsberg
Tel: 0303-72 68 00, Mob: 0736-82 19 51
Mail: emma.forsberg@stenungsbaden.se

BOKNING

PRIVATBOKNING 0303-72 68 29
reservation@stenungsbaden.se

MÖTESBOKNING 0303-72 68 20
conference@stenungsbaden.se

BORDSBOKNING 0303-72 68 40
captainstable@stenungsbaden.se

SPABOKNING 0303-72 68 55
bluewater@stenungsbaden.se

GÄSTHAMNEN

0303-72 68 88

FAKTURAADRESS

Stenungsbaden Yacht Club AB
Serienr 15800410
R851
106 54 Stockholm

Om ni mejlar ut fakturor, använd: choice.se.mailinvoice@postenscanning.se
Obs: filen måste vara i pdf-format.

  • Hotellet
  • Flygplats
  • Tåg
  • Buss
  • Hamn
  • Landmärken
  • Museum